...ścieżka na stos...
RSS
poniedziałek, 26 października 2009

...

być może nie wiem czego chcę, z całą pewnością jednak wiem czego NIE chcę. a to już jakiś krok do przodu.

...

nutka na dziś:


...

niedziela, 11 października 2009

...

kilka innych drobiazgów.

...

sen miałam piękny. o samotności. we własnym mieszkaniu. pusty loft, świeżo wyremontowany, bez mebli, z jednym samotnym dywanem. na podłodze świece, w butelce wino. i marcepan na talerzyku. i błękitna poświata ekranu laptopa. i cisza.

inne drobiazgi to remont, który ciągnie się już 4 tydzień. miało być niewinnie, a wyszła Kambodża. sporo nowego. nowy parapet, dywan, konfiguracja mebli, pufka z metaloplastyki, karnisze. jeszcze dużo do zrobienia, bo kapa na łóżko, firanki, może nowe biurko pod komputer - zobaczę.

sukcesywnie kolekcjonuję literaturę autorstwa Guya Gavriela Kaya. po Sarantyńskiej Mozaice zakochałam się w twórczości tego pana. udało mi się nabyć Fionavarski Gobelin z czego bardzo się cieszę, bo najprostsze to nie jest. jeśli w najbliższych dniach uda mi się oderwać od szmaty i miotły oraz travkowego szaleństwa (każdy ma jakieś gorsze strony charakteru :P) zabieram się za Lwy Al-Rassanu.

kinowo dość ponuro - Galerianki. domowo czarownie - pierwszy sezon Tudorów.

muzycznie - nowe odkrycie: Szela. ponadto wspomnieniowo troszkę - Jan Wojdak&Wawele. i jeszcze Oczy tej małej, które podrzuciła mi Asieńka.

...

patrzę za okno i myślę, że zakup kurtki zimowej nie był przedwczesny. podobno jutro ma padać śnieg. okropność.

...

Archiwum